Askam'dan Yetkili Satıcılarına Performans Ödülü

Askam Otomotiv Yetkili Satıcıları, 1-2 Ekim 2005 tarihlerinde İstanbul Kaya Ramada Otel'de düzenlenen toplantıda bir araya geldi. 2004 yılının en iyi satış performansını gösteren yetkili satıcıların ödüllendirildiği toplantıda, geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan Fargo Hi-Ex serisi uzun yol araçları ile pazarın tek burunlu kamyonu AS 950 Super'in geliştirilmesine yönelik değerlendirmeler yapıldı.

Farklı kategorilerde ödüllerin verildiği gecede, 2004 yılı toplam araç alımları kategorisi birincisi Ankara Yetkili Satıcısı Şahaner, ikincisi Ardıç (Ankara) ile üçüncülüğü paylaşan Öztatlı (İstanbul) ve Üstün-İş (Gaziantep), ödüllerini Askam Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çiftçi'nin elinden aldılar.

Yetkili Satıcılar arasında yapılan grup çalışmalarında, yeni yüzü, güçlü altyapısı ile 2004 yılında nakliye sektöründe iddialı bir çıkış yapan Fargo Hi-Ex serisi uzun yol araçlarının ve bir damper klasiği haline gelen AS 950 Super kamyonların geliştirilmesi hakkında görüş alışverişinde bulunulurken, satış-pazarlama hedefleri konusunda da yetkili satıcılara bilgi verildi. Askam Otomotiv demokratik yönünü bu toplantılarda da göstererek yaptığı seçimle Yetkili Satıcı Konseyi'ni oluşturdu. Konsey üyeleri, şirketin satış ve pazarlama aktivitelerinde daha etkin ve paylaşımcı bir rol üstlenecekler..

Askam Yetkili Satıcıları, toplantı sonrası verilen gala yemeğinde Nadide Sultan'ın şarkıları ile eğlendi.